BRAZIL STAR 1 kg

CUPPING SCORE: 82

ACIDITA     (1-5)                   ☕                

INTENZITA (1-5)                  ☕☕☕

STUPEŇ PRAŽENÍ (1-5)     ☕☕☕

Jemná káva. Převládají čokoládové a ořechové tóny, lehce ovocná s nízkým obsahem acidity.

Tato brazilská káva pochází z různých farem v brazilském Minais Gerais.

Dobrá čočka pořádala 2 degustace kávy s přáteli a Brazil STAR  se vždy umístila v první trojce. Náš BESTSELLER.

SMĚS 100% ARABICA

Balení: 250g a 500g, speciální sáčky s aroma ventilem a zipem, k udržení čerstvosti obsahu.

Dostupnost Skladem
395 Kč 352,68 Kč bez DPH
BRAZIL STAR 1 kg
BRAZIL STAR 1 kg
Akce Novinka Tip

Brazil STAR

Popis: Vydejte se na cestu za jasným nebem a kávovými hvězdami s naším vynikajícím produktem - Brazil STAR. Tato káva, pocházející z vybraných plantáží v Brazílii, je symbolem excelentní kvality, bohaté chuti a hladké textury, která vás okouzlí od prvního doušku.

Původ a Region: Brazil STAR je vytvořen z kávových zrn pečlivě vybraných z regionu Minais Gerais. Kombinace klimatických podmínek, nadmořské výšky a půdních vlastností těchto oblastí dává této kávě jedinečný charakter a rovnováhu.

Odrůda Kávy: Tato káva je směs různých odrůd arabiky, pečlivě kombinovaných pro dosažení optimálního chuťového profilu. Brazil STAR vyniká jemnými tóny ořechů, nádechem kakaa a lehkou sladkostí.

Způsob Pražení: Káva je šetrně pražena tak, aby vynikly její charakteristické chutě. Středně tmavé pražení dodává kávě plné tělo a bohatou chuť, která potěší všechny milovníky kávy.

Aromatický Profil: Brazil STAR láká tóny lískových ořechů, nádechu karamelu a jemného kakaa. S plným tělem a mírnou kyselostí poskytuje každý šálek jedinečný a harmonický chuťový zážitek.

Příprava: Brazil STAR je skvělý pro přípravu filtrované kávy, kde si můžete plně vychutnat jeho bohatou texturu. Pro milovníky espressa přináší nápoj s intenzivní chutí a vyváženým dozvukem.

Oživte si své chutě s Brazil STAR, kávou, která vám poskytne každodenní radost a zážitek z výjimečné kvality brazilské kávy. Každý doušek je cestou k nebeským chutím a kulinářskému potěšení.