Cascara Hacienda Sonora Costa Rica

Cascara - Kávový Čaj

Objevte fascinující svět kávy novým směrem s naším exkluzivním produktem - Cascara, známým také jako "kávový čaj". Tento jedinečný nápoj zahrnuje sušené slupky kávových třešní, nabízející nejen osvěžující chuť, ale také příležitost objevit nový rozměr v kávovém světě. Nápoj obsahuje pouze 20% kofeinu ve srovnání se zrnem.

Cascara vytváří nápoj s jemnými tóny červeného ovoce, sušených švestek a lehkým nádechem sladkosti. Jeho delikátní chuť a osvěžující povaha jej činí ideálním pro ty, kteří hledají odlišný zážitek od tradiční kávy.

 

Dostupnost Skladem
139 Kč 124,11 Kč bez DPH
Cascara Hacienda Sonora Costa Rica
Cascara
Výprodej

Cascara Hacienda Sonora

Popis: Představujeme vám unikátní kávový zážitek s naším produktem - Cascara Hacienda Sonora. Tato káva v podobě sušených slupek kávových třešní, známá také jako cascara, pochází z prestižní farmy Hacienda Sonora, a nabízí jedinečnou cestu k novým chutím a aromatům.

Původ a Region: Cascara Hacienda Sonora se zrodila na nadmořské výšce v oblasti farmy Hacienda Sonora v Kostarice. Toto místo je známé nejen pro své vynikající kávové zrna, ale také pro tradiční postupy a vášeň jeho pěstitelů.

Způsob Zpracování: Sklizeň kávových třešní na Hacienda Sonora je pečlivým procesem, kde jsou třešně ručně selektovány. Slupky jsou poté sušeny na slunci, zachovávajíce tak bohaté aroma a chutě, které jsou charakteristické pro toto kvalitní kávové pěstování.

Aromatický Profil: Cascara Hacienda Sonora láká výraznými tóny sušeného ovoce, červených bobulí a lehkou sladkostí. Je to nápoj, který nabízí nejen osvěžující chuť, ale také jedinečná aroma z kávových třešní.

Příprava: Pro přípravu Cascary doporučujeme zalít horkou vodou a nechat luhovat, podobně jako u čaje. Výsledek je jemný nápoj s příjemnou kyselostí, ideální pro ty, kteří hledají nový způsob, jak si užít kávový zážitek.

Kulturní Kontext: Cascara Hacienda Sonora není pouze nápojem, je to pohlcující pohled na kávovou kulturu farmy Hacienda Sonora. Přinášíte si nejen nápoj, ale i kus vášně a tradice tohoto výjimečného kávového sídla.

Odkryjte nový rozměr kávy s Cascara Hacienda Sonora, nápojem, který v sobě nese dědictví jedné z nejprestižnějších kávových farem na světě. Každý šálek je cestou do srdce kávových plantáží Kostariky.